MČR ESG 2023, dlouhý program, rotace 2-5

Mistrovství České Republiky v Estetické Skupinové Gymnastice 2023, dlouhý program. Několik foto vzpomínek na sestavy předvedené v 2.-5. rotaci mistrovství (všechny kategorie 14let a mladší).

Velké poděkování všem gymnastkám (byly jste skvělé), klubům, pořadatelům a jmenovitě vážené paní Soni Kleinerové za pozvání a péči.

Kluby, které se účastnily v této části soutěže (dle pořadí předvádění, uvedené vždy jen 1x): TJ Sokol Valeč, KMG Zlín, TJ Gumárny Zubří, GK Velký Týnec, GK Sokol Opava, TJSK Prague, SK MG Mantila Brno, TJ Třebíč MG Braver, SK Trasko Vyškov.

PODPOŘ DOBROU VĚC :o)

Fotografie z této akce jsou účastníkům, souborům/klubům/školám a rodičům k dispozici zdarma.
Nevznikají ale zadarmo. Náklady na nákup a obnovu foto techniky, cestování, ubytování a další nejsou malé. Nemluvě o času věnovanému přípravě, focení a následně výběru a zpracování velkého množství fotek. To často stojí i víc času, než vlastní focení.

Pokud stejně jako ostatní rodiče a fanoušci máš pocit, že je správné toto úsilí odměnit, můžeš udělat radost. Třeba tak, že pošleš libovolnou částku např. 50 Kč (€2) za oblíbenou/staženou/použitou fotku na charitativní účel na:

transparentní účet GDM Community Outreach z.s. u Komerční banky zde: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-7690430287

GDM Community Outreach z.s. Je registrovaný spolek poskytující základní zdravotnickou péči a humanitární pomoc v rozvojových zemích. V odkazu najdeš fotky a informace o tom, co dělají. Osobně znám jejich předsedkyni Aničku Herdovou. Anička je mladá lékařka, které je pro věc velmi zapálená. Přeji jí a jejím spolupracovníkům úspěch. Realizovali například mise do Ugandy, kde navázali spolupráci s jednou z místních klinik. Do budoucna se chtějí soustředit hlavně na dětské pacienty.

Aniččina aktuální prosba zní: "Pomozte nám v péči o dětské pacienty s malárii. I pár korun znamená pro tyhle děti obrovský rozdíl."

Případné dotazy vám rádi zodpoví. gdm.outreach@seznam.cz či tel. +420 725 081 573

Budu rád, když mi o vašem příspěvku dáte vědět. :)

Related posts:

MČR ESG 2023, dlouhý program, rotace 1
Krajská přehlídka choreografií scénického tance 2021
Je to jenom v tvojí hlavě
Krajská přehlídka choreografií scénického tance 2019
Identita & Continuum
RG Tart Cup Brno 2021 Seniors, all around