SCROLL for a list of cooperations and references.
Oh wow ... it's my favorite picture ever
Miriam
Thank you Ladislav!!!! Beautiful!!! Moments no photographer caught until now!
Rosalia
Thank you very much I am very happy with the them!
Claire B.
Děkuji, nemám slov, ty fotky jsou nádherné
Pavla
Máte úžasné fotky ze závodů v Šamoríně...
Kája
Wooooow, děkujem mooooc!!!! neuvěřitelné, jak fotograf umí udělat takové zázraky:-)
Katrin
I love these all!!!
Oskarina O.
Jsem u vytržení, jak to děláš...
Milan
Fotky jsou opět úžasné!! Už se moc těším na zbytek! Moc děkujeme a mějte se moc krásně!
Lenka
Není žádná Vaše fotografie která by nezaujala, prostě jste úžasný PAN fotograf!!!
Helena K.
Nádherný fotky!
Milena
Ty joo, to jsou tak krásný fotky :O klobouk dolů a děkuji :) :)
Nikola D.
Nemá to chybu moc krásné
Petr M.
Ohh thank you very much the pics are incredible!!
Ibon G.
Bože, Láďo, ty Belly fotky jsou dokonaléé!!!
Sara
...ani nevim, jak Vam mam podekovat. Všechny Vase fotografie jsou naprosto uzasné a moc moc za ně děkujeme.
Linda
Thank you so much for the new amazing pictures!
Noemi
stunning photo!
Nina
To je úžasné. Ty fotky jsou prostě nádherné.
Eliska
Beautiful..wauuu
Ivona
Videla jsem solove fotky, sklanim se pred Vami, nadhernejsi jsem nikdy nevidela! Vsichni rodice jsou ooravdu z Vasi prace nadseni.
Věra
Thank you for all the fabulous pictures of the Bodywork show!
Amy
Dobrý den, moc, moc, moc děkujeme!!! Fotky jsou úžasné!! :) :) :)
Team Angelein
Za všechny nádherné fotografie, které byly pořízeny na zkoušce a samotném vystoupení patří velké děkuji, panu fotografovi. Ladislav Polak s námi strávil mnoho času a myslím, že jeho fotografie dokázaly vystihnout danou choreografii přesně tak, jak si ji divák může nejlépe vybavit i s odstupem času. Pan Polák je opravdový profesionál nejen vzhledem, vystupováním, chováním a přístupem nejen v práci, ale i osobním životě. Nebýt jeho, nikdy by nevznikly tyto krásné fotografie na památku všem. Budu se těšit na jakoukoliv další spolupráci s vámi, pane fotografe. Mnohokrát děkujeme. :)
Terezie
Super fotky!
Petra