MČR ESG 2023, dlouhý program, rotace 1

Mistrovství České Republiky v Estetické Skupinové Gymnastice 2023, dlouhý program.

Zde několik foto vzpomínek na část rozcvičení na závodní ploše a 1. rotaci mistrovství. Týmy juniorek a žen z klubů: Trasko Vyškov, TJSK Prague, SK MG MANTILA Brno a GK Velký Týnec.

Velké poděkování všem gymnastkám (byly jste skvělé), týmům, pořadatelům a jmenovitě vážené paní Soni Kleinerové za pozvání a péči.

Ve fotografiích (některých) si můžete všimnout, že jsem se tu a tam vrátil k tématu, které mě zajímá dlouhodobě: Zachycení téhož okamžiku z různých míst. Různý úhel pohledu. Podobně, jako když dva lidé sledují totéž, ale každý má svůj úhel pohledu, každý z nich to vidí trochu jinak.

PODPOŘ DOBROU VĚC :o)

Fotografie z této akce jsou účastníkům, souborům/klubům/školám a rodičům k dispozici zdarma.
Nevznikají ale zadarmo. Náklady na nákup a obnovu foto techniky, cestování, ubytování a další nejsou malé. Nemluvě o času věnovanému přípravě, focení a následně výběru a zpracování velkého množství fotek. To často stojí i víc času, než vlastní focení.

Pokud stejně jako ostatní rodiče a fanoušci máš pocit, že je správné toto úsilí odměnit, můžeš udělat radost. Třeba tak, že pošleš libovolnou částku např. 50 Kč (€2) za oblíbenou/staženou/použitou fotku na charitativní účel na:

transparentní účet GDM Community Outreach z.s. u Komerční banky zde: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-7690430287

GDM Community Outreach z.s. Je registrovaný spolek poskytující základní zdravotnickou péči a humanitární pomoc v rozvojových zemích. V odkazu najdeš fotky a informace o tom, co dělají. Osobně znám jejich předsedkyni Aničku Herdovou. Anička je mladá lékařka, které je pro věc velmi zapálená. Přeji jí a jejím spolupracovníkům úspěch. Realizovali například mise do Ugandy, kde navázali spolupráci s jednou z místních klinik. Do budoucna se chtějí soustředit hlavně na dětské pacienty.

Aniččina aktuální prosba zní: "Pomozte nám v péči o dětské pacienty s malárii. I pár korun znamená pro tyhle děti obrovský rozdíl."

Případné dotazy vám rádi zodpoví. gdm.outreach@seznam.cz či tel. +420 725 081 573

Budu rád, když mi o vašem příspěvku dáte vědět. :)

Related posts:

ESG Cup II, 2022 2/2
MČR ESG 2023, krátký program
ESG Cup II, 2022 1/2
MČR ESG 2023, dlouhý program, rotace 2-5
ProART Festival Praha 2014
Podhostýnský pohár 2024 - VF baton