Ella Cup 2023 VF

Ella Cup 2023, Malacky - defilé a velké pódiové formace v hale Malina.

Docela jsem se těšil na defilé, jelikož je to něco, co jsem nefotil snad od Mistrovství Evropy v chorvatské Poreči v roce 2011. :) A ano, pódiová vystoupení byla také báječná, jen ta mi nebyla tak vzácná. Ta každoročně fotím na mé oblíbené a srdečním způsobem domácí soutěži v Bystřici pod Hostýnem. Na Podhostýnský pohár pravidelně jezdí řada slovenských souborů, takže mi některé podiové sestavy byly dokonce povědomé. :)

Fotil jsem náladu s akcentem na vystoupení. Tedy s ohledem na zájmy soutěžících, spíše než náhodného diváka. Ale ani tak nemám vyfoceno vše, co se na pódiu dělo. Fotky všech vystoupení má téměř jistě Kristínka Horecká z mažoretek Ella, která obětavě a neúnavně fotila vše, i když jsem já fotil náladu a portréty na straně, nebo když jsem se flinkal a bavil s kamarádkami. Její fotografie, na které se sám těším, budou prý na FB stránkách pořádajícího souboru Mažoretky ELLA Malacky.

Užijte si foto vzponínky na vystoupení ze soutěže Ella Cup 2023. Pořadatelům i soutěžícím děkuji za péči, shovívavost a zážitek.

Pořadatel, týmy a účastnice mohou fotografie stáhnout a použít pro svoji prezentaci.

Related posts:

Gina: The Perspective of Light
Podhostýnský pohár 2024 - sólo kadetky baton
Podhostýnský pohár 2023 - afternoon tea
Podhostýnský pohár 2024 - seniorky solo baton
Podhostýnský pohár 2024 - MF pom-pom d+k
Gina: Barevná elegance