Ella Cup 2023 VF

Ella Cup 2023, Malacky - defilé a velké pódiové formace v hale Malina.

Docela jsem se těšil na defilé, jelikož je to něco, co jsem nefotil snad od Mistrovství Evropy v chorvatské Poreči v roce 2011. :) A ano, pódiová vystoupení byla také báječná, jen ta mi nebyla tak vzácná. Ta každoročně fotím na mé oblíbené a srdečním způsobem domácí soutěži v Bystřici pod Hostýnem. Na Podhostýnský pohár pravidelně jezdí řada slovenských souborů, takže mi některé podiové sestavy byly dokonce povědomé. :)

Fotil jsem náladu s akcentem na vystoupení. Tedy s ohledem na zájmy soutěžících, spíše než náhodného diváka. Ale ani tak nemám vyfoceno vše, co se na pódiu dělo. Fotky všech vystoupení má téměř jistě Kristínka Horecká z mažoretek Ella, která obětavě a neúnavně fotila vše, i když jsem já fotil náladu a portréty na straně, nebo když jsem se flinkal a bavil s kamarádkami. Její fotografie, na které se sám těším, budou prý na FB stránkách pořádajícího souboru Mažoretky ELLA Malacky.

Užijte si foto vzponínky na vystoupení ze soutěže Ella Cup 2023. Pořadatelům i soutěžícím děkuji za péči, shovívavost a zážitek.

Pořadatel, týmy a účastnice mohou fotografie stáhnout a použít pro svoji prezentaci.

PODPOŘ DOBROU VĚC :o)

Fotografie z této akce jsou účastníkům, souborům/klubům/školám a rodičům k dispozici zdarma.
Nevznikají ale zadarmo. Náklady na nákup a obnovu foto techniky, cestování, ubytování a další nejsou malé. Nemluvě o času věnovanému přípravě, focení a následně výběru a zpracování velkého množství fotek. To často stojí i víc času, než vlastní focení.

Pokud stejně jako ostatní rodiče a fanoušci máš pocit, že je správné toto úsilí odměnit, můžeš udělat radost. Třeba tak, že pošleš libovolnou částku např. 50 Kč (€2) za oblíbenou/staženou/použitou fotku na charitativní účel na:

transparentní účet GDM Community Outreach z.s. u Komerční banky zde: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-7690430287

GDM Community Outreach z.s. Je registrovaný spolek poskytující základní zdravotnickou péči a humanitární pomoc v rozvojových zemích. V odkazu najdeš fotky a informace o tom, co dělají. Osobně znám jejich předsedkyni Aničku Herdovou. Anička je mladá lékařka, které je pro věc velmi zapálená. Přeji jí a jejím spolupracovníkům úspěch. Realizovali například mise do Ugandy, kde navázali spolupráci s jednou z místních klinik. Do budoucna se chtějí soustředit hlavně na dětské pacienty.

Aniččina aktuální prosba zní: "Pomozte nám v péči o dětské pacienty s malárii. I pár korun znamená pro tyhle děti obrovský rozdíl."

Případné dotazy vám rádi zodpoví. gdm.outreach@seznam.cz či tel. +420 725 081 573

Budu rád, když mi o vašem příspěvku dáte vědět. :)

Related posts:

Podhostynsky pohar 2020 2/3 - ENERGY
Podhostynsky pohar 2020 1/3 - BATON TWIRLING
Ella Cup 2023 Solo acro baton
Podhostynsky pohar 2022 2/2
Ella Cup 2023 MF mix, flag, mace
Ella Cup 2023 Solo mace