South Moravia Cup 2023 4/4

Níže naleznete fotky juniorek a seniorek A ze South Moravia Cup 2023, konaného tentokrát v Měníně.

Můj povodní záměr byl publikovat jen několik nejlepších fotek. Nicméně znovu jsem podlehl žádostem a zpracoval (a dočasně zveřejňuji) širší výběr, než bych byl sám chtěl. Kéž vám přinesou radost.

Holky jsou moc šikovné a nádherné. Poděkování patří všem účastníkům a pořadatelům, jmenovitě Janě Buriškové za pozvání.

PODPOŘ DOBROU VĚC :o)

Fotografie z této akce jsou účastníkům, souborům/klubům/školám a rodičům k dispozici zdarma.
Nevznikají ale zadarmo. Náklady na nákup a obnovu foto techniky, cestování, ubytování a další nejsou malé. Nemluvě o času věnovanému přípravě, focení a následně výběru a zpracování velkého množství fotek. To často stojí i víc času, než vlastní focení.

Pokud stejně jako ostatní rodiče a fanoušci máš pocit, že je správné toto úsilí odměnit, můžeš udělat radost. Třeba tak, že pošleš libovolnou částku např. 50 Kč (€2) za oblíbenou/staženou/použitou fotku na charitativní účel na:

transparentní účet GDM Community Outreach z.s. u Komerční banky zde: https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-7690430287

GDM Community Outreach z.s. Je registrovaný spolek poskytující základní zdravotnickou péči a humanitární pomoc v rozvojových zemích. V odkazu najdeš fotky a informace o tom, co dělají. Osobně znám jejich předsedkyni Aničku Herdovou. Anička je mladá lékařka, které je pro věc velmi zapálená. Přeji jí a jejím spolupracovníkům úspěch. Realizovali například mise do Ugandy, kde navázali spolupráci s jednou z místních klinik. Do budoucna se chtějí soustředit hlavně na dětské pacienty.

Aniččina aktuální prosba zní: "Pomozte nám v péči o dětské pacienty s malárii. I pár korun znamená pro tyhle děti obrovský rozdíl."

Případné dotazy vám rádi zodpoví. gdm.outreach@seznam.cz či tel. +420 725 081 573

Budu rád, když mi o vašem příspěvku dáte vědět. :)

Related posts:

RG Grand Prix Brno 2019, Gala show
RG Grand Prix Brno 2019, juniors, finals
South Moravia Cup 2021
South Moravia Cup 2022
RG Grand Prix Brno 2019, qualification - seniors 1/2
South Moravia Cup 2023 2/4