Oslava 100letí 2/2

Here is  Part II  of the photos from 30th Christmas show of Synchro Olomouc named: ‘Oslava 100letí’ celebrating 100 years of modern Czech Republic.

It was rather difficult to select these as there are many more interesting ones. I’ll post a wider selection on my Facebook page: www.facebook.com/kalop.eu

Many thanks to the head coach Linda Fleskova for inviting me and to all the coaches and all the awesome swimmers. You were wonderful.

 

Zde naleznete druhou část z vybraných fotografií z třicáté Vánoční show Synchro Olomouc tentokrát pojmenované : ‘Oslava 100letí’ a věnované stému výročí Československa.

Vybrat pro Vás tyto fotky nebylo snadné a na mé facebookové stránce www.facebook.com/kalop.eu najdete postupně daleko širší výběr dokumentující schopnosti olomouckých akvabel.

Dvě z nich mě na straně bazénu požádaly o fotku. Možná víte, jaká je tam v pozdně prosincovém večeru při zhasnutých světlech tma. Odpověděl jsem, že je velká tma, že snad siluety… Tady jsou:

Jiná skupinka (v tomto případě jsem s temnotou bojoval) mi pózovala vteřiny před vystoupením. Pokud by to bylo v divadle, napsal bych, že už stály v šálách. Jenže šály na bazénech nemívají. Asi že je tam 28 stupňů. Takže tam stály v tričkách. Schválně jestli se to ujme i na divadle místo pojmu “šály” :D Může to být naše kódové označení. ;)

Kéž na vás z fotografií dýchne fantastická atmosféra toho večera a kéž vás oslní schopnosti a profesionalita týmu Synchro SKUP Olomouc.

Děkuji vedoucí Lindě Fleškové a celému týmu za laskavé pozvání a nádhernou show.

 

 

First part can be found HERE.