Oslava 100letí 1/2

30th Christmas show of Synchro Olomouc named: ‘Oslava 100letí’ celebrating 100 years of modern Czech Republic was exhilarating.
I was a bit nervous before the shoot (which is usually a good sign) as I hadn’t been shooting synchro since June. So I ate some cakes with lots of jelly to compensate for the lack of practise. I think it worked wonderfully although having them regularly would have been probably better. :D

All the swimmers were great and I think it reflects in the photos and their numbers.

It was rather difficult to select just 30 photos (from more than 200 preselected) so I decidet to publish 2 x 30 here. You may find the first half below. There are many more interesting ones so I’ll post a wider selection on my Facebook page: www.facebook.com/kalop.eu soon.

Many thanks to the team and namely to their head coach Ms Linda Fleskova for inviting me.

Třicátá předvánoční show Synchro Olomouc tentokrát pojmenovaná: 'Oslava 100letí' a věnovaná stému výročí Československa byla vzrušující a báječná.

Před začátkem jsem byl trochu nervózní (což je obvykle dobré znamení). Jednak jsem plánoval obtížný způsob focení (jen příprava zabrala řadu hodin a spoustu výpočtů), ale hlavně jsem akvabely nefotil od Summer Cupu počátkem června. To je dlouhá pauza. Nedostatek tréninku jsem nahradil snědením několika dortů se silnou vrstvou želatiny. Myslím, že se to tím kompenzovalo dostatečně, ačkoliv pravidelnost by byla jistě lepší. :D

Všechny akvabelky byly skvělé a řekl bych, že se to odráží i ve fotkách a na jejich počtu.

Vybrat z více jak 200 předvybraných fotek 30 nejreprezentativnější bylo celkem obtížné, tak jsem se rohodl sdílet jich zde 2 x 30. První část je níže. Na mé facebookové stránce www.facebook.com/kalop.eu najdete postupně širší výběr.

Kéž na vás z fotografií dýchne ta fantastická atmosféra toho večera a kéž vás oslní schopnosti a profesionalita týmu Synchro SKUP Olomouc.

Děkuji celému týmu a jmenovitě vedoucí Lindě Fleškové za laskavé pozvání.

  Second part can be found HERE.

Related posts:

Synchro SKUP Olomouc: Here we go again, 2/3
Podhostýnský pohár 2019
Female variations
Natalie Ch. (1)
35th Anniversary of R&I dance company
Rynek Glowny, Krakow