Velké poděkování Adéle Mlčochové, vedoucí Lindě Fleškové a celému klubu akvabel za pozvání na vánoční show Synchro SKUP Olomouc a za možnost vidět a zachytit pro vás báječné okamžiky z premiéry uvedené 20.12.2025. Byly jste - jako vždy - báječné. Celému klubu vše nejlepší k šedesátinám!










































































































